Imprezy firmowe

Prestiżowy Event czy Impreza Firmowa  -to dla mnie żaden problem. Zadbam o dobrą muzykę, oprawę konferansjerską, a także profesjonalne zaplecze sprzętowe adekwatnie do wielkości i charakteru przedsięwzięcia.

Współpraca

Współpracuje z wieloma agencjami artystycznymi oraz firmami odpowiadającymi, za różnego rodzaju gry i zabawy integracyjne tzw: teambuildingowe, a także atrakcje na imprezy plenerowe. 

Doświadczenie

Jako Agencja Muzyczno-Artystyczna istnieje na rynku od 2011 roku. Jednymi z pierwszych zleceń, były liczne eventy w galerii handlowej, o różnej tematyce. Od pokazów mody z udziałem znanych gwiazd tv, po koncerty i akcje promocje danego produktu lub marki.

Ogromne doświadczenie w zakresie organizacji eventów zdobyłem podczas tworzenia dużych imprez masowych, koncertów i pikników w których byłem głównym organizatorem. Dzięki temu z łatwością sprostam oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta. Świetnie czuję się w roli DJ/ Konferansjera lub firmy odpowiadającej za profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie Waszej imprezy.

Zostańmy w kontakcie

Napisz do nas i przedstaw swoje oczekiwania, a my przygotujemy dla ciebie indywidualną ofertę.