Wesele to najważniejszy dzień w Waszym życiu dlatego priorytetem  dla mnie są  wasze indywidualne oczekiwania, prośby, uwagi, które tworzą trwały fundament naszej współpracy. Jestem bardzo elastyczny i otwarty na wasze propozycje dotyczące programu wesela oraz preferowanej muzyki, ale zawsze z mojej strony możecie liczyć na wsparcie i cenne wskazówki, które mogą pozwolić nam stworzyć scenariusz skrojony idealnie do Waszych oczekiwań. Stawiam na klasę, elegancję, ale równie ważnym elementem jest poczucie swobody i luźnej atmosfery, w której wspólne zabawy taneczne z gośćmi nie stanowią dla mnie żadnego problemu. Wesela, które prowadzę wyróżnia nowy i kreatywny styl, w którym absolutnie nie ma miejsca na sprośne zabawy. Zastępuje je wspólnymi animacjami tanecznymi, a także oryginalną formą konkursów i zabaw oczepinowych w nowej i ciekawej odsłonie.

Decydując się na mnie

decydujecie się również na osobę odpowiedzialną nie tylko za muzykę i zabawę, ale też koordynacje i przebieg całego wesela. Gwarantuję, że dopilnuje każdy wcześniej ustalony z Wami szczegół, w którym nie ma miejsca na błahe błędy.

 Ciągła współpraca z obsługą sali oraz ekipą foto- video  w trakcie wesela-to mój obowiązek.
WY – MACIE SIĘ DOBRZE BAWIĆ !

Retro/ Rustykalny/ Boho

Nowoczesny/ Glamour

Wybierz
swój styl

Wybierz swój styl

W mojej ofercie znajdziecie do wyboru dwa podstawowe style dekoracji i oświetlenia mojego stanowiska pracy, tak aby tworzyć estetyczną i spójną całość z wybranym przez Was stylem.

Napisz do mnie

Jeśli macie jakieś pytania lub interesuje Was moja pełna oferta. Zapraszam do kontaktu poprzez  formularz: