O mnie

Cześć.
Nazywam się Artur Stobbe „100bbe” – to właśnie od nazwiska pochodzi mój pseudonim artystyczny. Skoro czytasz ten tekst, to pewnie szukasz Dj/Wodzireja, który w charyzmatyczny sposób porwie Twoich gości do wspólnej zabawy. 

Może poszukujesz konferansjera, który z klasą i elegancją poprowadzi prestiżowy event lub imprezę firmową. Jeśli zgadzasz się choć trochę z moim pierwszym stwierdzeniem, to wiedz- że dobrze trafiłaś/eś!

Jaki jestem?

Optymistyczna osobowość, miłość do muzyki, radości z życia, a przede wszystkim marzenia – moje fundamenty, na których buduje swoje życie prywatne i zawodowe. Nigdy nie sądziłem, że takie połączenie stanie się moim sposobem na życie, dzięki któremu czuje się spełniony i radosny każdego dnia. Jestem typowym marzycielem, ale uważam, że marzeniom trzeba pomóc w realizacji. Dlatego, stawiam na pracę i ciągły rozwój osobisty, który realizuje podczas udziału w licznych szkoleniach, dzięki którym rozwijam swoją  pasję oraz wiedzę na temat organizacji imprez z nowej i ciekawej perspektywy. Wyróżniając się przy tym kreatywną i nieszablonową osobowością, potrafię zaskoczyć najbardziej wymagającego klienta. Nie boję się podejmować zadań specjalnych, ponieważ sam od siebie dużo wymagam, dlatego podczas planowania wesela, eventu czy studniówki ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia …😉

Liczby mówią najwięcej

15 lat doświadczenia zaowocowało ponad 1000 zrealizowanych imprez
oraz klikunastoma tysiącami zadowolonych gości

0
Lat doświadczenia
0
zagranych imprez
0
Wypitych kaw 🙂
0
Zadowolonych gości

Liczby mówią najwięcej

15 lat doświadczenia zaowocowało ponad 1000 zrealizowanych imprez
oraz klikunastoma tysiącami zadowolonych gości

15

Lat doświadczenia

1430

Zagranych imprez

4.290

Wypitych kaw

121.550

Zadowolonych gości