Wedding & Event Team

Razem zdziałamy cuda…

Jako firma wiele rzeczy wykonuję sam lub przy pomocy mojego niezastąpionego zespołu, ale w pewnych kwestiach mimo wszystko potrzebna jest tzw. „druga para rąk”. Bardzo cenię sobie współpracę z kilkoma zaprzyjaźnionymi firmami, które są mistrzami w swojej dziedzinie. Starając się wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom, w ofercie znajdziecie również fotografa, kamerzystę oraz sprawdzone restauracje. Priorytetem naszej współpracy jest wspólny mianownik, czyli wysoką jakość oferowanych usług. Poniżej poznajcie mój zespół…

Artur Stobbe

Piotrek

to moja prawa ręka, która czyta w moich myślach zanim pomyślę- dosłownie ! Towarzyszy mi praktycznie zawsze i odpowiedzialny jest za szereg istotnych rzeczy, które mają ogromny wpływ na prawidłowy przebieg każdego zlecenia. Złota rączka do obsługi sprzętu podczas imprezy oraz jego montażu i demontażu. Świetnie dogadujemy się podczas wspólnie prowadzonych konkursów i zabaw integracyjnych dla zaproszonych gośćmi.

Ariel

Dj Ariel dołączył do naszego zespołu w 2018 roku. Połączyła nas  miłość do muzyki i pasja do tworzenia pięknych wspomnień. Jest bardzo otwarty i wiecznie uśmiechnięty, dzięki czemu szybko nawiązuje pozytywne relacje z nowo poznanymi gośćmi. Razem tworzymy wulkan pozytywnej energii  sprawiając, że parkiet płonie, a każdy uśmiech zadowolonego gościa jest potwierdzeniem na to, że robimy wszystko, aby Wasza impreza była wyjątkowa. Ariel to gwarancja świetnej zabawy.

Stosunkowo nowa ekipa foto-wideo na lokalnym rynku, ale z dużym już doświadczeniem i projektami tworzonymi na całym świecie, świeżymi pomysłami i indywidualnym podejściem do każdego klienta grupa pasjonatów w/w profesji. Z nimi twoja pamiątka z Wesela lub innej uroczystości, będzie różnić się od tego co widziałeś u swoich znajomych przez ostatnie lata. Świetna jakość obrazu i dźwięku, przygotowanie techniczne na najwyższym poziomie i nietuzinkowa wyobraźnia sprawią, że będziesz z chęcią wracał do swoich wspomnień.

Sala Bankietowa „Amuza”

Sala Bankietowa „Amuza” mieści się w Grudziądzu przy ulicy Szosa Toruńska 70. Obiekt stworzony z zachowaniem najnowszych standardów oferuje wyjątkowe miejsce na uroczystości weselne i okolicznościowe. Wyjątkowa kuchnia i indywidualne podejście do każdego z gości gwarantuje udany i niezapomniany czas spędzony w naszym lokalu.